Kultůůůra a sport ve fotkách Šluknovska ;o)

Roční zpráva SK Plaston Šluknov

26.11.2013 12:39

Oddíl kopané je součástí občanského sdružení SK Plaston Šluknov, které sdružuje sportovní oddíly ve Šluknově. Chci informovat občany o činnosti za letošní rok. Je až neuvěřitelné, že se nám daří jako jedinému oddílu kopaně v  širokém okolí udržet všechny věkové kategorie. Mladší přípravku vede Jaroslav Sokol a Zbyněk Dušík, starší přípravku Antonín Holešovský a Vladimír Zeman, mladší žáky Miroslav Koukol a Tomáš Uchytil, starší žáky Petr Novotný a Miloslav Šulc, dorost Karel Rýdl, A-mužstvo Jan Rein a Jaroslav Hrobár a B-mužstvo Milan Korejs, Milan Brynda a Karel Malaník. Dohromady máme v současné době 125 aktivních členů, což je určitě největší uskupení ve výběžku. Děkuji všem trenérům, vedoucím mužstev, správci stadionu a výboru za náročnou celoroční práci. Výsledkově jsme v současné době nejvíce pyšní na starší žáky, kteří vedou krajskou A-třídu. I dorost si vede dobře, když je také v krajské soutěži na bronzové pozici. U mladších kategorií nejde tolik o výsledky, ale o radost ze hry. Důkazem, že to kluky baví je , že se na tréninku přípravek sejde často i více jak dvacet hráčů. To je oproti minulým letům velký posun. Děti a rodiče asi konečně pochopily, že není dobré jen sedět u počítačů. Žádná virtuální hra nenahradí ten pocit vstřelit gól doopravdy.

Na závěr jsem si nechal to nejdůležitější a to je poděkování sponzorům, bez kterých by nešlo činnost v této míře a na této úrovni dělat. Děkuji hlavním sponzorům, kteří jsou Město Šluknov, Plaston CR, s.r.o. a Technické služby Šluknov, s.r.o.. Obrovský dík patří však i menším sponzorům. Vím, že v dnešní těžké době každý drží náklady co nejníže a proto jsem rád za každou korunu, kterou sponzoři najdou pro podporu sportu.  Větší dárci jsou také Kamenoprůmyslové závody, s.r.o., Ventos, s.r.o., EWM HIGHTEC WELDING, Potraviny D+S, s.r.o., MWD, s.r.o., Zdeněk Navrátil, Jan Pecka, dále  Jiří Brynda, Karel Novák, Petr Houdek, Vladimír Džbánek, Miroslav Dostál, Vietnamská komunita Rožany, Jiří Šic, Petr Tichý, MUDr. Miroslava Nováková, Lukáč+Číž, Platon, spol. s r.o.,  Jiří Chadima, Václav Svačina, Haback spol. s r.o. a další nejmenovaní dárci.

Krásné prožití Vánočních svátků a šťastný nový rok 2014 přeje za SK Plaston Šluknov

  Ladislav Čurgali (sekretář, hospodář, as.trenéra, někdy i masér, ranhojič, taktik, hledač talentů a posil, sportovní psycholog atd..)

 

Made by DušanBe ;o) © 2009 - 20?? Všechna práva bez pardónu patří MNĚ ;o)

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode