Kultůůůra a sport ve fotkách Šluknovska ;o)

Akce 2013

08.05.2013 20:00

Velký Šenov 3:12 Česká Kamenice

V tomto utkání šenovští žáci se ctí bojovali s vrstevníkama z České Kamenice ... link na fotky ... zde ... ale co naplat, jejich výškový deficit byl věru znát ...
08.05.2013 19:51

Výhra dorostu nad Lukavcem pro Morrise

Všechno nejlepší Morrisovi ... link na fotky ... zde ... dnešní výhra 7:0 je si myslím pěkný dárek od dorostu ... ;o)
05.05.2013 13:26

St.žáci 0:1 Neštěmice B

Jen telegraficky ... žáci se snažili ... ale neklaplo to ...  remízu by si však zasloužili za ten odvedený (odmakaný) výkon ... link na fotky ... zde ... škoda toho jediného gólu do naší sítě minutu před poločasem ...
05.05.2013 01:01

Jílové 2:4 Šluknov

Jen telegraficky ... je hrozně hodin ... výhra našich na Jílovém u DC ... 4:2 ... link na fotky ... zde ... Oléééé ... a teď Rumburk .... snad to klapne gut ... ;o)
01.05.2013 18:48

Šluknov 8:0 Soběchleby

Deka padne na každý mančaft, dnes to nevyšlo tak trochu soběchlebáckým ... link na fotky ... zde ... no a žolík v podobě nestárnoucího Jirky ... dobrej tah tréňo ... ;o))) Sice už soupeř sotva tahal nohama, Jirka tam vlítl a byl k neudržení ...  ;o)))
30.04.2013 21:21

Čarodky 2013

Letošní způsob čarodek se nám zdál ... tak nějak ... velice chladně propršený ... konalo se to ve skoropodzámčí, ale ještě v zahradě u rybníka, jak jinak .. než zámeckého ... nebo to je pivovarský ... ;o) link na fotky ... zde ... Honza proměnil svůj um a píli při tvorbě čarodejnice ve skvělý dort...
28.04.2013 20:06

Betis 4:2 Křečany

Zavítal jsem po hodně dlóóóóuhé době do Lipové ... na fotbal ... na náš Betis ... link na fotky ... zde ... a těšil jsem se na Sváču, Stelku, Péťu z Křečan ... ale hrál tam jen prvně jmenovaný ... Poločas hosté vyhráli 2:1 ... ale dle mého názoru nevydrželi fyzicky ...
28.04.2013 14:44

Dorost: Mojžíř 0:1 Šluknov

Po delším čase jsem jel s naším dorostem na zápas ven ... link na fotky ... zde ... a Mojžíř, byl jak víc zdatným soupeřem našich ... taky s jedním člověkem na lávce a s brankářem na hrotu ... to není jaksi taksi na pohodu ... ;o)
27.04.2013 20:50

Šluknov 0:2 Milešov

Snad jen telegraficky pro dnešek ... link na fotky ... zde ... naši musí příště máknout, srovnat se a bojovat, už od prvního poločasu ... ;o)
27.04.2013 15:36

Squash cup sv.Jirky 2013

Konečně se Jirka rozhoupal, za přispění pomoci sv.Martina a  uspořádal tento turnaj ... link na fotky ... zde ... škoda jen, že on Georg, tak trochu špatně hrál ...  zastoupil ho však jeho zkušenější a šikovnější brácha Martin, který tento turnaj ovládl na celé čáře  ;o))) Pořadí je...

Made by DušanBe ;o) © 2009 - 20?? Všechna práva bez pardónu patří MNĚ ;o)