Kultůůůra a sport ve fotkách Šluknovska ;o)

Silvestrovské derby 2011 Sparta 14:4 Slávia

31.12.2011 15:35

Je opravdu tomu tak, že toto utkání, které je hráno o silvestra, skončilo tímto rozdílem. Fandů Sparty se dostavilo v dostatečném počtu. Letos měla opět problém Slávia. Jejich stoupenců dorazilo deset a to i s Bohemákama, s brankářem Teplic a Péťou Roháčkem. Odnesl to opět mladý Šroubek, který jako v loni, šel hrát za Slávii, i když je kovaný Sparťan. To znamená, že se už z tohoto dalo předpokládat, že to bude letos na ručník. Příkladem byl třeba moment, kdy Láďa Čurgali ze zoufalství odhodil nejmenšího hráče Jardu Hajduka, na životní gólovou hlavičku. Hajda si mimochodem asi šetřil mistrovský střelný prach podzimu na tento zápas. Sázel góly z jakékoliv pozice a situace. Jednu třetinu Slávisti zápasu drželi krok, ale pak se jejich taktika sesypala, jako domeček z karet. Pavel Horák se mohl vzadu snad udirigovat, uběhat, uhlavičkovat, ale nemělo to konečný efekt. Skóre zápasu se zastavilo 14:4 pro Sparťany a to je sakramentský důkaz. Potom se šlo do Restaurace na stadionu, kde se popilo, pojedlo výborné horké polévky, kouklo se na TV derby Sparty a Slávie. Musím zde hlavně poděkovat všem hráčům, že se toto přátelské utkání odehrálo ve velice pokojné ... kamarádské .... atmosféře, bez žádného osočování, hádek a hlavně zbytečných faulů.

link na fotky ... zde

Zde je video jedné rozehrané standardky na náhodu k zakončujícímu Hajdovi.

link na video ... zde

Jen je škoda, že jsem nezachytil na video první trestný přímí kop, který mistrovsky provedl Sparťan Láďa Čmugr ... ;o) To byl prý moment, který Slávisty srazil do kolen ... má poznámka: byla teprve tak 5 minuta utkání ... na obranu Pumpiše ...

Made by DušanBe ;o) © 2009 - 20?? Všechna práva bez pardónu patří MNĚ ;o)