Kočičí jam session v divadle ve Šluknově

Zde je pár fotek navíc a doufám, že toto večerní muzicírování nebylo poslední akcí tohoto druhu v divadle ... ;o) link na fotky ... zde Já jsem se docela bavil, byly tam však slabší chvilky, ale v kostce supr nápad. Petr má recht ...
09.11.2013 18:26

Šluknov 3:1 Soběchleby

V prvním poločase jsem to chtěl asi zabalit ... link na fotky ... zde ... vím, že bych jsem nešel a udělal jsem dobře, že jsem zvostal ...
04.11.2013 14:35

Dorost 0:1 Krupka

Poslední zápas prohra, bojovalo se, remíza nevyšla  ... link na fotky ... zde ... Karel na fb k tomu řekl dostatek a kluci bojujte dál ...  ... myslím tím na jaře a hlavně trénovat dostatečně během přestávky ...
03.11.2013 12:17

Badmintonová exhibice

Když se nekonala stezka odvahy, pomalu jsem se přifařil ke klukům, kteří jeli do Krásné Lípy na badminton ... link na fotky ... zde ... nebudu tu jmenovat, ale dvojice TM pěkně zkušeně povodila dvojici LP, že z toho byl L zcela mimo a nevěděl co má na kurtu vůbec dělat ... (pozn. použil jsem první...
02.11.2013 15:34

Křešice 3:3 (pen.2:3) Šluknov

Řeknu vám, že dlouho jsem neviděl excelovat a čarovat arbitry na všech pozicích, jako v tomto zápase ... link na fotky ... zde ... ale štírek Hajda to zremizoval a v penaltách o ten druhý rozdílový bod zařídil protihráč, když minul branku ... Celý mančaft hrál supr ...
26.10.2013 18:24

Šluknov 1:6 Střekov

Jen bleskově ... link na fotky ... zde ... nevím co napsat ... kluci makat ! Ono se to zlomí !!!
20.10.2013 21:49

Free Tibet 2013

Tak jsem uděál konečně hafo fotek z Tibetu, jsem se k tomu dostal ... link na fotky ... zde ... je to skorem na kafe k tomu prohlížení, je jch tam docela dost ... ;o)
20.10.2013 21:36

Dorost 1:1 Mojžíř (2:1 pentle)

Toto utkání rozhodla větší vůle jít vstříc dobrému výsledku hoši ... link na fotky ... zde ... a přineslo vám ten druhý bod z penalt ... Vojta ... oléééé ... ;o) I Čehůn by koukal z otevřenou pusou ...
19.10.2013 13:33

Ml.žáci Šluknov 3:4 Malšovice

Nadějný poločasový výsledek 3:1 nevydržel ... link na fotky ... zde ... ale nic se neděje ... kluci makejte ... a body budou ... ;o)
17.10.2013 00:41